(VIDEO) "Zmajevi" ulovili "samuraje" - Lukovićeva bomba za pobedu protiv Japanaca!

04.02.2019

21:31

Voždovac u odličnoj formi dočekuje nastavak sezone u Superligi. Posle Leha Zmajevi su u vrlo interesnatnom meču savladali člana Džej lige, ekipu Šonan Belmarea sa 4:3.

RepublikaFoto: fkvozdovac.rs
Detalj sa meča FK Voždovac - FK Šonan

Zanimljivo je da je Voždovac furiozno počeo meč sa timom iz Azije. Posle samo pola sata igre srpski tim je u Antaliji imao prednost od 3:0. Mrežu Šonana prvi je pogodio Duronjić, a potom je na scenu stupio fudbaler Votforda na pozajmici na Dušanovcu Filip Stuparević. Za 20 minuta postigao je dva gola i činilo se doneo kapitalnu prednost.

Ipak, Japanci se nisu predavali. Koristili su greške Voždovčana i sredinom drugog poluvremena izjednačili rezultat.

FK Voždovac u Antaliji

Trenutak odluke dogodio se u 90. minutu meča, kada je Andrija Luković majstorski izveo slobodan udarac sa preko 25 metara i postigao prelep gol za konačnih 4:3.