Startovala i Primera: NEMANJA MAKSIMOVIĆ DEBITOVAO ZA VALENSIJU

19.08.2017

08:01 >> 07:58

Nova sezona španske Primere startovala je utakmicama Leganes-Alaves i Valensija-Las Palmas. Za ekipu sa "Mestalje" debitovao je Nemanja Maksimović, a njegova Valensija savladala je minimalnim rezultatom (1:0) goste sa Kanarskih ostrva.

Gol Simonea Zaza bio dovoljan za slavlje

Pobedu "slepim miševima" je doneo Italijan Simone Zaza golom u 22. minutu. Deset minuta nakon ovog pogotka Alen Halilović iz Las Palmasa je zaradio crveni karton zbog oštrog faula, tako da domaćini nisu imali preteranih poteškoća da sačuvaju prednost.

Valensija je mogla do kraja da bude i ubedljivija, ali nisu uspeli da iskoriste šanse, pa je meč završen minimalnim rezultatom.

Srpski fudbaler Nemanja Maksimović, koji je ovog leta potpisao za Vlansiju, ušao je u 89. minutu zamenivši Solera.

U drugom susretu otvaranja sezone Leganes je bio bolji od Alavesa takođe rezultatom 1:0.