BAVARCI, OVAJ DORTMUND SE NE ŠALI: "Milioneri" peticom nastavili pohod ka tituli!

26.01.2019

16:29

Borusija iz Dortmunda je uspela da slavi protiv Hanovera na svom terenu sa ubedljivih 5:1.

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda

Bio je to 15. trijumf domaćina u ovoj sezoni, Borusija i dalje suvereno čuva vrh, sada imaju devet bodova viška u odnosu na Bajern, ali i utakmicu više.

Prvo je Hakimi uspeo da postigne gol na asistenciju Gereira u 24. minutu, a u drugom poluvremenu je Borusija rešila pitanje pobednika za samo sedam minuta.

Marko Rojs u 60. minutu, zatim Mario Gece dva minuta kasnije i na kraju Gereiro u 67. minutu za 4:0. Bakalorc je uspeo samo da ublaži ovaj poraz pred sam kraj, a Vitsel postavlja konačnih 5:1.