(VIDEO) Goleada Kristal Palasa i Liverpula: Egipćanin iznervirao Srbina - Nepobedivi Solšer

19.01.2019

16:59

U 23. kolu Premijer lige Engleske, Liverpul je savladao Kristal Palas našeg Luke Milivojevića 4:2. Dok su "crveni đavoli" nastavili seriju pobeda od kada je Žoze Murinjo napustio "Old Traford".

FK Liverpul

Taunsend je doveo ekipu Kristal Palasa do prednosti protiv ekipe Jirgena Klopa, a tim rezultatom je i završeno prvo poluvreme.

Drugih 45. minuta je krenulo furiozno za "crvene" pošto su preko Salaha i Fermina preokrenuli već do 53. minuta meča.

Na asistenciju našeg Luke Milivojevića poravnanje donosi Tomkins u 65. minutu, da bi deset minuta kasnije, Slah doneo tri boda ekipi sa "Enfilda". Ostaje i upamćen trenutak kada se Srbin iznervirao zbog pada Egipćanina.

Do kraja meča Liverpul je ostao sa igračem manje, pošto je drugi žuti dobio Milner, a videli smo još dva gola. Najpre je Sane povisio prednost na 4:2, da bi za konačnih 4:3 pogodio Mejer.

U narednom kolu Kristal Palas igra protiv Sautemptona, 30. januara od 20.45, dok Liverpul naredno kolo počinje petnaest minuta kasnije, utakmicom protiv Lestera.

Od kada je Ole Gunar Solšer seo na klupu Junajteda, ekipa ne zna za poraz. Rašford i Pogba su bili strelci za ekipu sa Old Traforda, a gol utehe za Brington postigao je Gros. Nemanja Matić je odigrao ceo meč.

Mančester junajted naredno kolo igra 29. januara rotiv Barnlija dok Brington očekuje isti dan očekuje duel protiv Fulama.