Ko će kome ako ne svoj svome: Sebaljos srušio svoj Betis - Realu bodovi

13.01.2019

21:47

U 19. kolu španske Primere, fudbaleri Reala iz Madrida ostvarili su pobedu u gostima pošto su savladali Betis sa 2:1.

FK Real Madrid

Ekipa Kikea Setijena imala je terensku inicijativu od samog početka susreta, ali "Kraljevski klub" je bio taj koji je stigao do vođstva u 13. minutu kada je Luka Modrić matirao Lopeza.

Nakon pregledanog VAR snimka pogodak je priznat.

U drugom poluvremenu smo videli više prilika na obe strane, prvu je propustio Betis pošto je Gvardado bio neprecizan.

Andalužanima se takav pristup isplatio u 67. minutu kada je Serhio Kanales iskoristio odličnu asistenciju Lo Selsa i savladao Kurtou, a gol je priznat posle nove provere VAR tehnologije.

Međutim, da velike ekipe pobeđuju i kada ne blistaju potvrdio je Dani Sebaljos koji je u 88. minutu zatresao mrežu svog nekadašnjeg kluba i doneo jako vrednu pobedu Real Madridu.