Srbin pogodio: Španac u transu

05.01.2019

20:09

Uroš Đurđević postigao je drugi gol u Segundi, ali ni to nije bilo dovoljno da njegov Hihon slavi protiv Saragose u 20. kolu koja je trijumfovala sa 2:1.

RepublikaFoto: instagram.com/djuka32
Uroš Đurđević

Bivši napadač Partizana i Olimpijakosa polako se vraća u nekadašnju formu, a u to su se uverili i fudbaleri Saragose, koje je matirao u 18. minutu.

Đurđević je posle kornera bio najprisebniji i uspeo je da posle karambola zatrese protivničku mrežu. Komentator je nakon pogotka Đurđevića totalno odlepio, pao je u transu, nekoliko minuta je proslavljao gol srpskog napadača.

Saragosa je ipak u nastavku meča zaigrala mnogo bolje, pa je preokrenula rezultat. Najpre je pogodio Munjoz, zatim i Guti, što je donelo trijumf gostima.