Kante zapečatio sudbinu Milivojevićevom Palasu!

30.12.2018

14:42

Fudbaleri Čelsija zabeležili su pobedu u 20. kolu Premijer lige. Oni su kao gosti bili bolji od Kristal Palasa rezultatom 1:0.

Detalj sa utakmice Kristal Palas - Čelsi!

Tim Mauricija Sarija zabeležio je 13. trijumf od početka sezone i sada u odnosu na petoplasirani Arsenal "plavci" imaju pet bodova više.

Presudio je pogodak Ngoloa Kantea u 51. minutu.

U prvom poluvremenu viđena je prilično dosadna igra, bez previše uzbuđenja, očigedno je bilo da je Čelsi stigao umor. Svega nekoliko pokušaja sa distance, pre svih Žoržinja , Azara, Kantea i Vilijana, ali nedovoljno da bi se ugrozio gol domaćina.

Ipak, u drugom poluvremenu,videli smo angažovaniju igru, a veoma brzo je postignut i odlučujući pogodak.

U timu Kristal Palasa svih 90 minuta odigrao je reprezentativac Srbije Luka Milivojević.