Brajton odoleo Arsenalu

26.12.2018

19:40

Fudbaleri Arsenala remizirali su u gostima protiv Brajtona sa 1:1. u 18. kolu Premijer lige Engleske.

FK Arsenal

Odlično je krenula ekipa Unaija Emerija koja je nakon inicijative povela u sedmom minutu kada je Pjer Emerik Obamejan doveo svoj tim u vođstvo posle dodavanja Lakazeta.

Brajton je krenuo nešto ofanzivnije i u nekoliko navrata zapretio odbrani gostiju, Gabonac je mogao do još jednog gola, ali domaćin je uspeo da izjednači u 35. minutu kada je precizan bio Jirgen Lokadija.

U drugom delu meča videli smo slično izdanje oba tima - Brajton se fokusirao na odbranu svog gola, a imao je i nekoliko prilika da savlada Lenoa.

Na kraju, "tobždije" nisu uspele da osvoje sva tri boda i pored terenske inicijative koja nije donela konkretne rezultate.