(VIDEO) Mitar na ivici suza

26.12.2018

16:41

Napadač Fulama Aleksandar Mitrović bio je prilično utučen nakon dve promašene prilike protiv Vulverhemptona, od kojih je jedna u finišu meča mogla da donese dugo iščekivana tri boda timu sa "Krejven Kotidža".

RepublikaFoto: ST/N. MANDIĆ
Aleksandar Mitrović

Mitrović je imao prilike u poslednjim minutima prvog poluvremena, kada je golman gostiju dobro intervenisao, a zatim je u završnim trenucima utakmice protivnički fudbaler izbacio loptu sa gol linije.

Meč je završen rezultatom 1:1, a Mitrovića su posle utakmice preplavile emocije.

- Veoma sam razočaran. Da sam šutirao 100 puta ne bih pogodio. Plakao bih, verujte mi - pričao je Mitrović u kamere Skaj Sporta pogleda pognutog u pod.