AGONIJA FULAMA SE NASTAVLJA: Mitrović se propisno ispromašivao!

26.12.2018

15:05

Fudbaleri Fulama remizirali su 1:1 (0:0) sa Vulverhemptonom, na premijeri tradicionalnog kola za "Boksing dej" u Engleskoj.

Detalj sa utakmice Fulam - Vulverhempton

U meču na "Krejven Kotidžu" Aleksandar Mitrović nije imao sreće da prekine golgeterski post i donese trijumf Fulamu.

Najbolji srpski fudbaler u 2018. je minut pre kraja sjajno reagovao nakon ispucavanja golmana Rika, primio loptu i izborio poziciju za šut pored dvojice igrača Vulvsa, savladao je i golmana, ali je njegov šut zaustavljen ispred gol linije.

Mitrović je pre ove šanse imao još nekoliko, pa nikako da prekine lošu seriju i vrati se golgeterskom učinku.

Fulam je poveo 16 minuta pre kraja golom Rajana Sesenjoa, ali nije prošlo ni deset minuta kada je Sais iskoristio sjajno ubacivanje lopte u peterac i poravnao.

Fulam je remizirao drugo kolo u nizu, treći put u poslednjih pet, te ostao bez trijumfa šesto uzastopno kolo, pa je i dalje pri dnu tabele sa samo 11 bodova, jednim više od Hadersfilda koji kasnije gostuje Mančester junajtedu.