Klop bolji od Murinja: Poklonjen gol Junajtedu, nije bio dovoljan za bodove protiv Liverpula

16.12.2018

17:55

Pitanje je da li će uopšte krenuti Mančester junajtedu dok je na klupi Žoze Murinjo. Ovaj put, u 17. kolu Premijer lige, bolja je bila ekipa Liverpula, rezultatom 3:1.

FK Liverpul

Mane je doveo do prednosti ekipu Jirgena Klopa u 24. minutu meča posle sjajanog pasa Fabinja.

Lingard je izjednačio u 33. minutu, iskoristivši tako poklon Alisona. Tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

U drugom delu meča domaćini su došli do prednosti i pobede. Šaćiri je bio strelac oba pogotka, a zanimljivo je da je lopta u oba navrata kačila odbrambene igrače "crvenih đavola" i uz njihovu pomoć prevarila De Heu.

Ceo meč u timu Žozea Murinja je proveo Nemanja Matić.

U narednom kolu, Vulfsi dočekuju Liverpul, 21.decembra od 21 sat, dok Junajted dan kasnije od 18.30 gostuje Kardifu.