Proradio Bajern, Grujićeva Herta kiksnula!

15.12.2018

17:35

Fudbaleri Bajerna ostvarili su ubedljivu pobedu pošto su u okviru 14. kola Bundeslige na gostovanju savladali Hanover rezultatom 4:0.

Fudbaleri Bajerna

Bavarci su sva četiri gola postigli za nešto više od sat vremena igre. U vođstvo ih je doveo Jozua Kimih u drugom minutu, a prednost je udvostručio David Alaba u 29. Na treći gol se čekalo do 53. minuta, kada je strelac bio Serž Gnabri, a konačan rezultat samo devet minuta kasnije postigao je Robert Levandovski.

Hanover je pomeren na samo začelje posle trijumfa Fortune nad Frajburgom rezultatom 2:0. Junak trijumfa domaćet gima pred oko 40.000 navijača bio je Kan Ajhan, koji je bio dvostruki strelac, u 55. i 79. minutu.

U ostalim utakmicama subotnjeg popodnevnog programa, Štutgart je sa 2:1 savladao Hertu, dok su Augsburg i Šalke igrali 1:1.