ŠAMARI ZA FAVORITE: CSKA ponizio Real u Madridu i to za ISTORIJU!

12.12.2018

19:47

Dva šamara za favorite... Jesu Real Madrid i Roma već prošli dalje, ali njihove navijače će sigurno zanimati kako su u poslednjem kolu grupne faze Lige šampiona dva velikana izgubila od ekipa CSKA (3:0), odnosno Plzenja (2:1).

Novi trener Reala Santijago Solari treba da stavi prst na čelo. Poraz ne boli u rezultatskom smislu, prolaz u narednu rundu je tu, ali... Izgubiti na domaćem terenu sa 3:0 je nešto što se u Realu ne toleriše. Jeste trener promešao karte, ipak obrazi bride.

Real je odigrao 252. utakmice u Evropi na svom terenu i nikada nije izgubio sa više od dva razlike. Do sada...

Golove za goste postigli su Ćaov i Šenikov u prvom poluvremenu, dok je trijumf overio Sigurdson u drugom poluvremenu. CSKA je ipak ostao bez Lige Evrope! Dalje je prošao Plzenje!

Viktorija mora da bude zadovoljna. Na svom terenu srušila je Romu i otišla dalje. Kovalik i Ćori su postigli golove, dok je strelac za "vučicu" bio Under.

Naš Aleksandar Kolarov igrao je svih 90 minuta u sastavu tima iz Rima.