ZVEZDA POKLONILA POBEDU PSŽ-u!

11.12.2018

17:01

Omladinci Crvene zvezde završili su učešće u Ligi šampiona porazom od Pari Sen Žermena - 0:1.

U 19 FK Crvena zvezda

Jedini strelac u ravnopravnoj utakmici, na Banovom brdu, bio je Muinga u 83. minutu meča.

Crveno-beli su imali dve, tri ozbiljne prilike na utakmici, najpre Burmaz, a potom za izjednačenje u 88. minut, posle lepe polukontre promašio je Terzić. Duboko u sudijskoj nadoknadi domaća ekipa je imala još jednu šansu ali rezultat nije promenjen.

Iz rupe C u nastavak takmičenja za omladince, dalje idu Liverpul i Pari Sen Žermen. Dok Napoli nastavlja takmičenje u Ligi Evrope, Zvezda je osvojila svega jedan bod, ali je po prikazanom mogla više.