Napoli bez municije pred Zvezdu!

25.11.2018

16:28

U 13. kolu italijanske Serije A, Napoli je odigrao meč bez golova sa Kjevom, što može da obraduje navijače Crvene zvezde, s obzirom da se beogradski crveno-beli u sredu, 28. novembra, sastaju sa ekipom Karla Anćelotija.

Karlo Anćeloti

Još dva meča je odigrano u Italiji sa startom od 15 časova, a za golove nisu bili raspoloženi ni Bolonja ni Fiorentina, pa je meč ta dva tima završena najnepopularnijim rezultatom - 0:0.

Da se mreže ipak zatresu, postarali su se Empoli i Atalanta 3:2. Freuler i Hateboer su doveli goste do dva gola prednosti u prvom poluvremenu, a do kraja prvih 45 minuta Empoli je najavio preokret. Strelac je u 42. minutu bio La Gumina.

Drugo poluvreme je pripalo domaćinu. Masielo je pogodio sopstvenu mrežu za izjednačenje, a da tri boda ostanu u Empoliju postarao se Silvestre u 92.minutu meča.