NOŽEVI NA STOLU, TRAMP U ŠOKU! Skandalozan propust tajne službe: Demonstranti prišli predsedniku dok je sedeo u restoranu! (VIDEO)
Demonstranti su prišli Trampu dok je sedao u restoranu.
Foto: AA/ABACA / Abaca Press / Profimedia
Tim američkog predsednika Donalda Trampa vodio je "napet razgovor" s njegovom tajnom službom, nakon što su demonstranti prišli šefu Bele kuće u restoranu u Vašingtonu 9. septembra, objavio je Aksios.
Demonstranti su prišli Trampu dok je sedeo u restoranu. Približili su mu se izbliza i skandirali slogane: "Slobodan Vašington", "Slobodna Palestina", "Tramp je Hitler našeg vremena!"
Prema publikaciji, incident pokazuje da Trampova bezbednost ostaje ozbiljna zabrinutost.
Sam predsednik i šefica osoblja Bele kuće Suzan Vajls bili su ogorčeni incidentom.
Zvaničnici Bele kuće, takođe, bili su zabrinuti zbog činjenice da su noževi pronađeni na stolovima restorana, u blizini demonstranata.
Tramp je pohvalio osoblje koje je pomoglo u uklanjanju demonstranata, koji su se previše približili. Vajls je kasnije rekla šefovima tajne službe da se incident ne sme ponoviti.
Portparol tajne službe rekao je publikaciji da su svi gosti restorana, uključujući demonstrante, "provereni" pre predsednikovog dolaska.
Podsetimo, pro-palestinski demonstranti prekinuli su večeru Donalda Trampa i članova Kabineta, u restoranu, u blizini Bele kuće.
Skup je okupio, između ostalih, potpredsednika Džej-Di Vensa, šefa Pentagona Pita Hegseta i državnog sekretara Marka Rubija, a imao je za cilj promociju napora administracije u borbi protiv kriminala i poboljšanje bezbednosti u Vašingtonu.
Aktivisti iz antiratne grupe CODEPINK prekinuli su skup, uz povike podrške Palestini i protivljenja američkoj pomoći Izraelu.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)