(UZNEMIRUJUĆE!) 35. MISTERIOZNA SMRT: Isplivao snimak mrtvog generalnog direktora (VIDEO)
Pre Tjunjina, bivši guverner Kurske oblasti, Roman Starovojt, izvršio je samoubistvo u svom automobilu.
Foto: Credit: Anatoly Medved / Sputnik / Profimedia
Generalni direktor kompanije Umatex Group, koja je isporučivala materijale za proizvodnju dronova Šahed, pronađen je mrtav, u Moskovskoj oblasti, prenose ruski Telegram kanali.
Telo generalnog direktora, Aleksandra Tjunjina, pronađeno je pored puta, u jednom selu, u blizini Moskve. Pored muškarca pronađeni su puška i poruka.
- Sam sam ovo uradio, umoran od borbe sa depresijom, pet godina, sve je gore, nemam više snage - navodi se u poruci biznismena.
Ovo je 35. misteriozna smrt visokih ruskih zvaničnika i menadžera, od 2022. godine.
Najčešći uzrok takvih smrti je "samoubistvo".
Pre Tjunjina, bivši guverner Kurske oblasti, Roman Starovojt, izvršio je samoubistvo u svom automobilu. On je optužen je za neuspeh odbrane, tokom ofanzive ukrajinskih oružanih snaga.
Upozoravamo vas da je snimak izuzetno uznemirujućeg sadržaja, a isti možete pogledati OVDE.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)