DEVOJČICA (3) VISI SA PROZORA NA 8. SPRATU! Ovaj muškarac je spasio sigurne smrti! (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)
Malo hrabrosti je nekad dovoljno da od običnog čoveka napravi na velikog superheroja.

Foto: Shutterstock/Jacktamrong
Naime, muškarac iz Kazahstana, Sabit Šontakbajev, proglašen je herojem jer je spasao trogodišnju devojčicu koja je visila sa 8. sprata zgrade.
Popeo se kroz prozor ispod devojčičinog stana i pružio joj ruku, sprečavajući je da padne.
Incident je snimljen, i ubrzo je postao viralan pokazujući hrabrost, odlulno i brzo razmišljanje ovog čoveka iz Kazahstana.
Naime, incident se dogodio kada je devojčičina majka bila u kupovini, a dete, ostavljeno bez nadzora, popelo se na sims od prozora koristeći jastuke i igračke. Slučajni prolazik, koji je ubrzo postao superheroj, šetao je sa prijateljem kada je ugledao okupljenu gomilu ljudi ispod zgrade i prozora na kom je bila devojčica. Bez sekunde razmišljanja, on je pojurio odmah da pomogne uplašenoj devojčici.
Popeo se kroz prozor ispod njenog stana, samo sprat niže, i pružio devojčici ruku. Svetski mediji navode da je devojčica visila na vrhovima njenih prstiju kada ju je stigao.
Na video snimku se jasno vidi kako muškarac vuče devojčucu na sigurno, a zbog njegovo čina ona se slavi kao heroj zbog svoje brze akcije i hrabrosti.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)