LEPA MAŠA PRELOMILA: Šarapova otpustila trenera
Ruska teniserka Marija Šarapova saopštila je da je raskinula saradnju sa dugogodišnjim trenerom Svenom Gruneveldom.
Foto: Tanjug/APNekadašnja prva teniserka se odlučila na ovaj korak, pošto je eliminisana već u prvom kolu turnira u Indijan Velsu.
- Nakon četiri uspešne i izazovne godine saradnje, želela bih da zahvalim Svenu na neverovatnoj lojalnosti, radnoj etici i što je najvažnije na prijateljstvu koje će i dalje trajati - napisala je Šarapova na društvenim mrežama.
Šarapova, koja je trenutno 41. teniserka na WTA listi, u prvom kolu Indijan Velsa izgubila je od Japanke Naomi Osake.
Sven Gruneveld je u svojoj karijeri radio sa Monikom Seleš, Arančom Sančes Vikario, Meri Pirs, Anom Ivanović i Karolinom Voznijacki.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)