ŠOK ZA SRBINA: Kvalifikant PONIZIO Kecmanovića na startu turnira!

19.10.2021

13:31

Srpski teniser Miomir Kecmanović završio je učešće na Kremlj kupu već u prvom kolu, pošto je poražen od Belorusa Jegora Gerasimova sa 6:3, 1:6, 6:4.

Miomir Kecmanović ispao na startu Kupa Kremlja

Kecmanović je neočekivano ispao već na startu i tako produžio niz poraza na tri uzastopna.

Gerasimov iskoristio četvrtu brejk loptu u prvom setu i poveo 3:1. Imao je Kecmanović šansu da se vrati u sedmom, ali je propustio sve brejk prilike, da bi Belorus bez problema priveo set kraju.

U nastavku je znatno bolji bio srpski teniser, samo jedan gem je prepustio prepustio kvalifikantu, ali to ga nije naoružalo optimizmom.

Gerasimov je poveo 3:0 u odlučujućem setu, ali je Kecmanović uspeo da izjednači na 3:3. Imao je potom Srbin dve vezane brejk šanse u devetom gemu, ali nije uspeo da ih iskoristi. Belorus je sačuvao svoj servis, a onda brejkom došao do pobede.