NEUSPEH I POSLE TOKIJA: Kecmanović poražen na startu turnira u Vašingtonu!

04.08.2021

17:46

Srpski teniser Miomir Kecmanović zabeležio je prvi nastup nakon eliminacije sa Olimpijskih igara u Tokiju, ujedno i prvi poraz.

Nije se baš snašao.

On je nastupio na ATP turniru u Vašingtonu u kojem je poražen u drugom kolu od Litvanca Rikardasa Berankisa u dva seta - 6:3, 6:2.

Bilo je šansi i sa jedne i sa druge strane. Imao je Kecmanović i brejk lopte ali ih nije na vreme iskoristio.

Litvanac se bolje snašao. U prvom setu je samo jedna brejk lopta iskorišćena, uspelo je to Berankisu, dok je u drugom čak tri puta oduzimao servis srpskom teniseru.

Na kraju posle sat i 25 minuta igre Berankis je izborio prolaz u treću rundu, gde će igrati sa pobednikom meča De Minor - Džonson.