Đere slomio žilavog Argentinca za drugo kolo Buenos Ajresa!

12.02.2020

08:08

Srpski teniser Laslo Đere plasirao se u drugo kolo Buenos Ajresa. Đere je posle tačno dva sata igre savladao argentinskog tenisera Fransiska Serundola rezultatom 6:2, 2:6, 6:4.

Laslo Đere

Posle lako osvojenog prvog seta i tri napravljena brejka, uz jedan pretrpljen, Đereu je stao servis u drugom setu i domaći teniser je uspeo da dođe do izjednačenja.

Odlučujući set bio je veoma izjednačen. Đere je propustio dve brejk lopte u četvrtom gemu i uspeo je da slomi servis protivnika u desetom gemu, kada je servirao za ostanak u meču.

U borbi za osminu finala igraće protiv 69. tenisera sveta Huana Londera.