SL: Voša osigurala prvo mesto!
U mečevima 17. kola pretposlednjeg u ligaškom delu Superlige Srbije sigurne pobede zabeležili su Vojvodina i Crvena zvezda, protiv Ribnice i Jedinstva.
Foto: Tanjug/APU duelu poslednje i prvoplasirane ekipe u Superligi Vojvodina je zabeležila maksimalan trijumf 3:0 (25:18, 25:20, 25:22) i na taj način kolo pre kraja osigurala prvu poziciju pred plej-of. Sa druge strane, Ribnica je ovim porazom izgubila sve šanse da ostane u elitnom rangu.
Crvena zvezda je slavila protiv Jedinstva na svom parketu 3:1. Iako su izgubili prvi set u dramatičnoj završnici 29:27, u naredna tri su bili neumoljivi 25:16, 25:15, 25:22 i na taj način se probili do četvrtog mesta na tabeli.
Zvezda u poslednjem kolu gostuje kragujevačkom Radničkom, koji je osigurao plej-of, baš kao i Zvezda, ali pobedom može da izbegne osmo mesto i susret sa Vojvodinom u četvrtfinalu, dok je Zvezdi potrebna maksimalna pobeda kako bi obezbedila makar četvrto mesto i prednost domaćeg terena u četvrtfinalu.
Crveno-beli bi mogli i do trećeg mesta, ali da pored njihove pobede subotički Spartak izgubi u Nišu od tima koji se bori da očuvao osmo mesto, poslednje koje vodi u plej-of.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)