POLJSKA ILI SLOVENIJA? Srbija saznala ime mogućeg rivala u FINALU posle PREOKRETA i DRAME u Katovicama!

18.09.2021

18:20

Odbojkaši Slovenije plasirali su se u finale Evropskog prvenstva, pošto su savladali Poljsku u Katovicama rezultatom 3:1!

Reprezentativci Srbije saznali ime potencijalnog rivala u finalu Evropskog prvenstva

Susret je rešen u dramatičnom finišu četvrtog seta, kada su Slovenci iskoristili tek 10. meč loptu, pa su odlučujući period igre dobili sa 37:35!

Favorizovani domaćin je bolje započeo meč, a prvi set je rešio u svoju korist bez ikakvih problema, sa ubedljivih 25:17.

Ogromna drama viđena je u drugom periodu igre. Ušlo se u igru na razliku, a jače nerve su imali Slovenci koji su sa 32:30 uspeli da poravnaju rezultat - 1:1.

Na krilima izjednačenja, "zmajčeki" su prosto pregazili Poljsku u trećem intervalu igre, koji su dobili sa 25:16, čime su stigli do preokreta.

Podsetimo, u drugom polufinalu od 21 čas sastaju se Srbija i Italija.