BLAMAŽA DELFINA: Vaterpolisti Srbije doživeli debakl, Savić potpuno POBESNEO!

IZVOR: Tanjug, Republika

sreda, 27. 1. 2021.| 20:06

1

Vaterpolisti Srbije izgubili su večeras od Sjedinjenih Američkih Država sa 13:7 (3:4, 2:4, 1:3, 1:2), u prvom meču na turniru u Podgorici.

Starsport
Dejan Savić

Lošom igrom srpska reprezentacija sastavljena od igrača iz domaćih klubova doživela je ubedljiv poraz na startu turnira u Podgorici, dok je selekcija SAD dominirala od početka do kraja i nije propustila priliku da nadigra rivala.

- Ovo je bila predstava našeg kolektivnog beznađa i pojedinačne odsutnosti - rekao je selektor Dejan Savić za sajt Vaterpolo saveza Srbije.

Vaterpolisti sutra od 18 sati igraju sa Crnom Gorom.

SRBIJA DOČEKALA LEPE VESTI U TOKIJU: Stiže POJAČANJE iz Beograda!
0
NAPRAVILA IZNENAĐENJE: Američka TINEJDŽERKA osvojila zlato, iza sebe ostavlila plivačicu koja je pobedila na 85 uzastopnih trka!