POVELI, PA STALI: Novi poraz vaterpolista Partizana!

10.11.2020

20:07

Vaterpolisti Vojvodine savladali su u šestom kolu Superlige Srbije na Banjici Partizan sa 9:7 (1:2, 1:2, 3:1, 4:2).

Detalj sa vaterpolo večitog derbija

Crno-belima je pripalo prvo poluvreme, koje su dobili 4:2.

Međutim, mladoj ekipi je ponestalo goriva u nastavku i već u trećoj deonici gosti su nadoknadili zaostatak i u poslednju četvrtinu ušli sa nerešenim rezultatom 5:5. U četvrtoj četvrtini Vojvodina je dominirala i došla do nove pobede, treće u šampionatu.

Kod pobednika po dva gola postigli su Marić, Maksimović, Radovanlija i Gusarov, dok je Trkulja jednom zatresao mrežu protivnika. Kod Partizana Barać i Nešić dva puta su tresli mrežu Novosađana, a Šofranac, Jakšić i Bućan po jednom.

Vojvodina je na deobi četvrtog mesta sa Šapcem pošto obe ekipe imaju po devet bodova, ali Vojvodina i dve utakmice više, dok je Partizan tek osmi sa samo tri boda ali i samo tri odigrane utakmice.