Ruskinje nanele drugi težak poraz Srbiji!

13.01.2020

14:44

Vaterpolistkinje Srbije su posle poraza od Grčke u drugom kolu doživele još teži poraz. Ovoga puta je bolja bila Rusija rezultatom 27:2.

Naše devojke su ipak bile nemoćne

Naš tim je u prvoj četvrtini uspeo da se suprotstavi protivniku i postigne dva gola, ali je to bilo sve što se tiče Srbije.

Ostale četvrtine su izgubljene sa nulom, a mnogo golova su Ruskinje dale iz kontri jer su mnogo fizički bolje pripremljene od našeg tima.

Jelena Vuković i Nada Mandić su postigle po gol za naš tim, dok su kod Rusije najbolje bile Fedotova sa 7 i Seržantova sa 6 golova.