ŠOK: Francuska završila sa EP!

12.01.2020

19:11

Rukometaši Francuske su iznenađujuće poraženi i u drugoj utakmici Evropskog prvenstva, čime su izgubili šanse za plasman u dalje takmičenje!

Nikola Karabatić i ekipa ISPALI!

Donedavno svetska rukometna sila je u prvom kolu poražena od Portugala, a u drugom meču je bolja od nje bila selekcija Norveške sa 28:26.

Takav ishod znači i da Francuska nema više šanse da obezbedi mesto u narednoj rundi Evropskog prvenstva.

Francuski tim je gubio tokom prvog poluvremena, ali je uspeo da dođe do preokreta i da na odmor ode sa minimalnom prednošću.

Ta razlika je porasla na tri gola početkom drugog poluvremena, međutim Norveška je uspela da se vrati i u 50. minutu je imala dva gola viška.

Pet minuta pre kraja Francuska je imala gol zaostatka, ali nije uspela da izbegne drugi poraz i eliminaciju sa Evropskog prvenstva.

U poslednjem kolu Francuska će se sastati sa selekcijom BiH, dok će Norveška i Portugal odmeriti snage u borbi za prvo mesto u Grupi D.