(VIDEO) Selektor Hrvatske zgrozio javnost rasističkim ispadom: Igramo seljački rukomet, ovi crnci igraju pametnije od nas

05.01.2020

21:35

Selektor rukometne reprezentacije Hrvatske Lino Červar totalno je pobesneo prilikom tajm-auta na prijateljskoj utakmici protiv Katara.

Lino Červar

Vatreni su taj duel rešili u svoju korist sa 33:28, međutim, nisu igrali toliko dobro kao što rezultat to pokazuje.

Katar je praktično ceo meč bio u prednosti, da bi tek u završnih deset minuta uspeli da preokrenu i na kraju slave.

- Zašto igramo seljački rukomet? Koji k**ac im predajete loptu? Ovi crnci igraju pametnije od nas - burno je reagovao Červar nakon jednog tajm-auta u prvom poluvremenu.

Červar je posle utakmice prokomentarisao igru svoje ekipe.

- Više me brine odbrana od napada. U prvom poluvremenu imali smo nekoliko tehničkih grešaka, brzali smo. Moramo da znamo da se takmičimo - rekao je Červar.

Reprezentacija Hrvatske se na Evropskom prvenstvom nalazi u grupi sa Srbijom, Crnom Gorom i Belorusijom.