PRVI PORAZ U TOKIJU: Brazilke prejake za Srbiju!

31.07.2021

08:20

Srbija nemoćna, posle tri pobede usledio neuspeh.

Detalj sa meča Srbija-Brazil

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije doživela je prvi poraz na Olimpijskim igrama. Srpkinje su izgubile od Brazila u okviru 4. kola grupe A rezultatom 3:1 (25:20, 25:16, 23:25, 25:19).

Brazilke su zagospodarile terenom u Tokiju od početka meča. Naša selekcija nije imala priliku u prvom setu, koji je izgubila sa pet poena razlike, a Brazil je bio još dominantniji u drugom - 25:16.

Naša reprezentacija je nekako dobila neizvestan treći set, ali je u četvrtom ponovo prikazala slabu igru, bez dovoljno energije i koncentracije u finišu, pa je usledio zaslužen poraz.

Brazil je tako, posle četiri meča, zadržao maksimalan učinak, doduše uz izgubljen bod protiv Dominikane, dok Srbija ima tri pobede i jedan neuspeh.