Poraz kad mu vreme nije: OBRADOVIĆEV KUBANJ POKLEKAO PRVI PUT I TO U FINALU !

10.04.2018

19:44

Prvi finalni meč Evrokupa između Lokomotive Kubanj i Darušafake doneo je i prvi poraz ekipe Saše Obradovića, koja je na ovaj način izgubila prednost domaćeg terena.

Obradovićeva Lokomotiva doživela prvi poraz u Evrokupu

Gosti iz Turske su trijumfovali rezultatom 81:78, a odluka je pala tek nakon produžetaka.

Lokomotiva je u većem delu drugog poluvremena imala vođstvo, tako je bilo i u samom finišu četvrte deonice, ali na šest sekundi pre kraja Skoti Vilbekin pogađa trojku i uvodi utakmicu u produžetak.

U dodatnih pet minuta Lokomotiva nije uspela nijednom da povede i poraz je bio neminovan.

Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bili su Vilbekin sa 24 i Kamings sa 19 poena, a Lokomotivu su predvodili Mardi Kolins sa 14 i Kris Bab sa 13 postignutih poena.

U petak 13. aprila na programu je drugi meč između dva tima, s tim što će domaćin biti ekipa Darušafake.