(VIDEO) Teo vodio Kliperse do pobede

26.03.2018

07:18

Košarkaši Los Anđeles Klipersa pobedili su u gostima ekipu Toronta 117:106 u noćašnjem meču NBA lige.

Teodosić na meču protiv Toronta

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Lu Vilijams sa 26 poena. Srpski košarkaš Miloš Teodosić proveo je na terenu 33 minuta i za to vreme je postigao 15 poena, uz četiri skoka i jednu asistenciju. Boban Marjanović je ubacio četiri poena i upisao tri skoka i asistenciju za šest minuta u igri.

Klipersi su nadoknadili zaostatak od 18 poena u prvoj četvrtini, a onda su stigli do zaslužene pobede.

U ekipi Toronta najbolji je bio Jonas Valančunas sa 16 poena i 10 skokova.

Klipersi su sada 10. na Zapadu sa skorom od 39 pobeda i 34 poraza, dok je Toronto i dalje prvi na Istoku sa skorom 54/20.

U ostalim noćašnjim utakmicama postignuti su sledeći rezultati: Boston - Sakramento 104:93, Klivlend - Bruklin 121:114, Indijana - Majami 113:107, Hjuston - Atlanta 118:99, Portland - Oklahoma 108:105, Juta - Golden Stejt 110:91, Njujork - Vašington 101:97 i Milvoki - San Antonio 106:103.