(VIDEO) KLIPERSI PALI NA SVOM TERENU: Nurkić udaljio Tea i Bobija od plej-ofa

19.03.2018

09:11

Košarkaši Porlanda pobedili su u gostima ekipu Losa Anđeles Klipersa 122:109 u noćašnjem meču NBA lige.

Teodosić na meču protiv Portlanda

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Demijan Lilard sa 23 poena, dok su Si-Džej Mekolum i Moris Harkis ubacili po 21. Jusuf Nurkić je briljirao pošto j postigao 17 poena i imao 12 skokova i četiri blokade.

Kod domaćih, najbolji je bio Lu Vilijams sa 30 poena. Srpski košarkaš Miloš Teodosić je na terenu proveo 23 minuta, a za to vreme postigao je šest poena i imao tri asistencije. Boban Marjanović je na terenu proveo samo 12 minuta, a za to vreme upisao je 4 poena i imao 5 skokova i jednu asistenciju.

Portland se trenutno nalazi na trećem mestu na tabeli Zapadne konferencije sa 44 pobede i 26 poraza, dok su Klipersi deseti sa skorom 37-32.

U ostalim noćašnjim utakmicama NBA lige postignuti su sledeći rezultati: Hjuston - Minesota 129:120, Toronto - Oklahoma 125:132 i Nju Orleans - Boston 108:89.