NE ZNA GDE UDARA: Katastrofa za Dejana Radonjića!

18.02.2023

21:46

Crnogorski stručnjak nastavio sa neuspesima.

Trener Panatinaikosa Dejan Radonjić

Košarkaši Olimpijakosa savladali su u polufinalu Kupa Grčke Panatinaikos sa 81:65.

Klub iz Pireja je tako stigao do 11. uzastopnog trijumfa nad najvećim rivalom.

Ovaj poraz bi mogao da bude i poslednji za Dejana Radonjića na klupi Panatinaikosa.

"Zeleni" su dobro otvorili utakmicu, pa su posle prvog poluvremena vodili rezultatom 40:35.

Ipak, usledila je užasna treća četvrtina za Panatinaikos. Olimpijakos je ovaj period otvorio čudesnom serijom od 20:1, kojom je i prelomio meč.

Na kraju ubedljiva pobeda Olimpijakosa koja ih je odvela u finale na megdan Peristeriju, koj je ranije tokom dana bio bolji od atinskog AEK-a sa 77:65.

Najefikasniji u pobedničkom taboru bio ej Saša Vezenkov sa 22 poena i deset skokova, dok je u Panatinaikosu bolji od ostalih bio Paris Li sa 17 koševa.