POLETELE PESNICE! Nurkić u klinču sa zvezdom Majami Hita!

06.01.2022

09:24

Košarkaši Majamija slavili su na gostovanju Portlandu rezultatom 115-109! Pred sam kraj utakmice desio se incident između Jusufa Nurkića i Tajlera Hira u kome ni jedan od igrača nije ostao dužan!

U trenutku incidenta bio je poslednji minut četvrte četvrtine, kada je Jusuf Nurkić napravio jak blok! Odmah zatim Hiro ga ja snažno odugrnuo sa leđa, da bi centar Portlanda pokušao da uzvrati pesnicom!

Srećom oko njih su se brzo našli saigrači, te je situacija stavljena pod kontrolu!

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Maks Strus sa 25 poena, dok se u redovima domaćina istakli Anferni Simons sa 28 poena i Normlan Pauel sa 26 poena!