BOGDAN PONOVO CEPAO MREŽICE: Bogdanović TROJKAMA srušio Sparse, malo je falilo da obori rekord (VIDEO)

25.11.2021

07:03

Noćas je u NBA ligi odigrano čak 13 utakmica, a na parketu su se našla trojica srpskih igrača od kojih je daleko najbolju partiju zabeležio Bogdan Bogdanović.

KK Atlanta Houks

Njegova Atlanta uspela je da savlada San Antonio na gostovanju i to bez većih problema, rezultatom 124:106.

Bogdanović je ubacio 18 poena (3/6 za dva, 4/6 za tri), uz još pet skokova i tri asistencije za trideset minuta na parketu.

Uz srpskog asa istakao se i Trej Jang, koji je ubacio 31 poen i upisao 11 asistencija, dok je s druge strane San Antonio imao tek Forbsa sa 23 poena i Mareja sa 22.

S obzirom na to da je meč rešen dosta ranije, na terenu smo videli i bivšeg igrača Partizana Džoka Lendejla kod Spursa (2 poena) i bivšeg igrača Mege Luvavua (1 poen).

Na parketu se takođe našao i Nemanja Bjelica koji je postigao dva poena za šest minuta u velikoj pobedi Golden Stejta nad Filadelfijom rezultatom 116:96, dok je Aleksej Pokuševski imao četiri poena u porazu Oklahome od Jute (104:110).