FINAC PRELETEO JOKIĆA I BACIO GA NA PARKET: Srbin blistao u porazu Nagetsa (VIDEO)

26.10.2021

06:25

Ekipa Denver Nagetsa, pretrpela je prvi poraz u tek započetoj NBA ligi. Jači od ekipe iz Kolorada bio je tim iz Klivlenda rezultatom 99:87.

Detalj sa meča Denver - Klivlend

Srpski košarkaš Nikola Jokić pružio je odličnu partiju i upisao dabl-dabl učinak, zabeleživši 24 poena, 19 skokova i po tri asistencije i osvojene lopte.

Jokić je proveo nepunih 35 minuta na parketu i imao odličan procenat šuta (9/15 iz igre, 1/4 za tri).

Kavalirsi su, ipak odigrali odličnu poslednju četvrtinu i stigli do trijumfa a najviše zahvaljujući Kevinu Lavu koji je blistao sa 22 poena i šest skokova dok ga je u korak pratio i Džeret Alen sa 21 poenom i čak 16 uhvaćenih lopti.

Ono što je svakako obeležilo ovaj meč je i to što je Finac Laurij Markanen uspeo da u jednom trenutku preleti Jokića i surovo zakucao preko njega.

Denver posle ovog meča ima skor 2-1 pred gostovanje Juti, a Klivlend po dva trijumfa i neuspeha.