ČUDO SE DOGODILO: Veliki ŠOK u ABA ligi!

Košarkaši Studentskog Centra napravili su veliko iznenađenje u Podgorici.

Detalj sa duela Partizana i Studentskog centra

Studentski centar je u okviru 5. kola ABA lige savladao Cibonu sa 93:87.

Oba tima sada imaju skor od po tri pobede i dva poraza.

Prva četvrtina donela je sjajnu napadaču igru oba tima, a nešto bolji bio je crnogorski tim koji je ovaj period rešio sa 33:26.

Studentski centar je na poluvremenu imao dvocifrenu prednost, a ona je tokom treće četvrtine narasla i na maksimalnih +19.

Domaćin je čuvao dvocifrenu prednost sve do samog kraja, kada je Cibona uspela samo da ublaži poraz.

Najefikasniji igrač susreta bio je MVP prethodnog kola ABA lige Kajl Vinjales sa 32 postignuta poena i pet upisanih asistencija. Pratili su ga Slavković sa 15, Magi sa 13 i Kamenjaš sa 12 koševa.

U ekipi Cibone najbolji je bio Drežnjak sa 26 poena, Gegić je imao 16, a Rivers i Vildosa po 13.