DRAMA U MADRIDU: Srpski as Danilo Anđušić akter lude pobede Reala nad Monakom!

13.10.2021

21:01

Košarkaši Real Madrida su posle drame pobedili ekipu Monako sa 94:86 u trećem kolu kolu regularnog dela Evrolige.

Danilo Anđušić u dresu Srbije

Ništa nije slutilo da ćemo gledati neizvestan meč u Madridu jer je Real protiv debitanta imao 25 poena prednosti u prvom poluvremenu.

Ipak, ekipa iz Kneževine je polako smanjivala minus i na kraju došla do prilike za trijumf.

Na tri minuta pre kraja je izjednačio, pa preokrenuo rezultat (81:83), ali do kraja dao je samo tri poena, od kojih dva na isteku meča.

Jabusele bio najefikasniji u pobedničkom timu sa 18 poena, Tomas Ertel je dodao 13, a Fabijen Kozer 12.

Srpski košarkaš iz Monaka Danilo Anđušić je meč završio sa osam poena (3/8 iz igre), uz po jedan skok, asistenciju i ukradenu loptu.