NAPADAČKA KONFUZIJA I LOŠA ODBRANA: Uprkos pobedi, Radonjić ima zamerke

0

Ipak, crnogorski stručnjak ističe da se u plej-ofu samo pobeda računa.

Starsport
Dejan Radonjić

Crvena zvezda je povela 2:0 u finalnoj seriji plej-ofa ABA lige, pošto je u dramatičnoj završnici savladala Budućnost u dvorani "Aleksandar Nikolić".

Posle meča, trener crveno-belih Dejan Radonjić je kratko analizirao utakmicu broj dva.

- U plej-ofu je najvažnija pobeda i samo se to računa. Igrali smo u prvih 20 minuta sjajnio, napadački verovatno najbolje ove sezone. Držali smo odbranu na veoma dobrom nivou, međutim, izuzetno smo loše odigrali treća četvrtinu. Totalna napadačka konfuzija, odbrana nije bila na nivou iz prvog poluvremena. Budućnost nas je sustigla i prestigla, ali pokazali smo karakter na obe strane terena i tako došli do pobede - rekao je crnogorski stručnjak.

Crvena zvezda sada ima dve meč lopte u "Morači".

- Najbitnije je da napravimo analizu prva dva meča, da sutra odmorimo, pa ćemo onda pričati o tome šta nas čeka u Podgorici - podvukao je Radonjić.

DA LI JE OVIM NAJAVIO ODLAZAK U NBA? Micić OTKRIO planove za nastavak karijere!