21:45

Košarkaši Igokee nisu imali milosti prema Borcu iz Čačka u nastavku ABA lige.

RepublikaFoto: ABA liga
Borac - Igokea

Košarkaši Igokee upisali su treću vezanu, a 17. ukupno pobedu u ABA ligi savladavši Borac u Čačku rezultatom 101:78.

Imala je Igokea prednost tokom prvog poluvremena, ali je razlika pri odlasku na odmor bila osam poena.

Meč je definitivno prelomljen na stranu gostiju u trećoj deonici u kojoj je Borac postigao samo devet poena i nakon koje je Igokea bila na +18.

U poslednjih deset minuta gosti su samo dodatno povećali prednost do konačnih 101:78.

Najbolji u pobedničkom timu bili su Karmajkl i Jovanović sa po 16 poena, Ilić je dodao 14, Klemons je upisao dabl-dabl sa deset poena i 13 asistencija.

U Borcu su se istakli Sandže sa 24 poena, Džouns sa 13 i Čarapić sa 11.

Igokea je trenutno druga na tabeli sa skorom 17-4, Borac je na 13. mestu sa pet pobeda i 15 poraza.