DURANT: Morao sam da pobedim da mi ne bi on s.ao!

19.11.2017

13:03

Golden Stejt se pošteno namučio u duelu protiv Filadelfije, a jedna stvar posebno je gurala ‘ratnike’ ka trijumfu od 124:116.

Kevin Durant

Golden Stejt je posle prve četvrtine gubio sa 47:28, slična razlika bila je i na poluvremenu, a tek u drugom poluvremenu kada su zaigrali odbranu, Voriorsi su stigli do preokreta i pobede nad raspucanim igračima File.

Više od samog poraza, Durenta, Karija i drugove motivisala je činjenica da bi im se najbolji igrač Filadelfije ‘popeo na glavu’ samo da ih je pobedio.

– Nismo hteli da izgubimo od ovih momaka. Naročito ne od Džoela, jer bi on odmah s*ao po Tviteru o tome – rekao je Kevin Durant posle utakmice.

Durent je na ovom meču bio jedan od najzaslužnijih za preokret šampiona, pošto je ubacio 27 poena, od čega veći deo u drugom delu meča.