(VIDEO) EVROLIGA: PAO dobio Olimpijakos, Fenerbahče na +23 protiv Bamberga

petak, 10. 11. 2017.| 22:03

0

Košarkaši Panatinaikosa pobedili su Olimpijakos 70:62 u meču šestog kola Evrolige.

euroleague.net
Milutinov na meču sa Panatinaikosom

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Džejms Gist sa 15 poena, dok je Lukas Lekavičijus ubacio 14. U poraženom timu istakao se Janis Strelnijeks sa 18 poena. Nikola Milutinov je postigao 4 poena i imao 7 skokova i dve asistencije.

Olimpijakos ima četiri pobede i dva poraza, a Panatinaikos je ostvario skor od po tri pobede i poraza.

Fenerbahče je u gostima pobedio 80:57. U pobedničkom timu Jan Veseli je dao 15 poena. Marko Gudurić je postigao pet poena i imao jedan skok i jednu asistenciju. U poraženoj ekipi najbolji je bio Ogustin Rubit sa 12 poena.

Fenerbahče imao skor 4-2, a Bamberg 3-3.

Dončić je kalibar za MVP nagradu!
"Dončić je kalibar za MVP nagradu"!
0
ULEB i zvanično uz FIBA protiv Evrolige!
0

Poznato je ko vodi Panatinaikos u narednoj sezoni!
0
Bivši košarkaš Partizana ostao bez kluba posle šest i po godina!
0
Panatinaikos dobio veliko pojačanje!
0
Pitino ostaje trener Panatinaikosa!
0
Srbija ispala u četvrtfinalu, Lopez Pinedo u 40. godini začarao gol i potopio Srbiju!
0

Vapenski za Srpski telegraf: Za mene nije bilo mesta u srpskom timu!
0
Bogdan sve bliži odlasku iz Sakramenta!
0
Mađari i Hrvati u polufinalu, Srbija sa Grčkom
Ostali sportovi

 - sreda, 22. 1. 2020. u 21:38 0

Selekcije Mađarske i Hrvatske obezbedile su plasman u polufinale Evropskog prvenstva u Budimpešti.

Barsa jedva sa trećeligašem: Srećan gol Grizmana u 95. minutu  odveo Katalonce dalje u kupu!

Barsa jedva sa trećeligašem: Srećan gol Grizmana u 95. minutu odveo Katalonce dalje u kupu!

 - sreda, 22. 1. 2020. u 21:04 0

Fudbaleri Barselone su jako loše odigrali u Kupu Kralja gde je tim Ibice koji igra u trećoj ligi namučio ekipu Kikea Setjena.

Poznati parovi polufinala Evropsko prvenstva!

 - sreda, 22. 1. 2020. u 20:47 0

Rukometna reprezentacija Norveške savladala je selekciju Slovenije sa 33:30, u poslednjem kolu Grupe 2 druge faze Evropskog prvenstva.

Bejlov agent: Zašto bi najbolji igrač planete išao na pozajmice?

 - sreda, 22. 1. 2020. u 20:33 0

Agent Gareta Bejla Džonatan Barnet rekao je da velški fudbaler neće promeniti sredinu dok mu za dve i po godine ne istekne ugovor sa...

Napoli, Inter i Roma u trouglu: Čiji je igrač Mateo Politano?

 - sreda, 22. 1. 2020. u 20:25 0

Napoli i Inter su dovgovorili transfer Matea Politana za 25 miliona evra, ali sitaucija nije tako jednostavn.a

Kovač doneo odluku o ostanku na klupi Srbije!
0

Odbojkaška reprezentacija Srbije neće menjati selektora! Slobodan Kovač ostaje na čelu "orlova".

(VIDEO) Danas je dao gol za Partizan, a posle ovog videa “grobari” će ga obožavati!
0

Partizan je u meču sa Vitorulom dao jedan gol, a strelac pogotka bio je mladi 17-godišnji vezista...