KOKOŠKOV U GADNOM PROBLEMU: Fener doživeo ŠOKANTAN PORAZ!

12.12.2020

21:13

Košarkaši Karšijake su rezultatom 83:79 pobedili Fenerbahče u utakmici 12. kola šampionata Turske.

Igor Kokoškov

Fenerbahče jeste prvoplasirani tim lige, ali im je ovo drugi poraz u poslednja tri meča što je malo upalilo lampice u Istanbulu.

Izabranici Igora Kokoškova su sada imali dobijen meč u svojim rukama, posle neizvesne prve četvrtine su "razbili" Karšijaku i na poluvreme otišli sa 44:29.

U trećem periodu su nastavili da igraju u istom ritmu, a onda su se potpuno raspali. Karšijaka je predvođena Amatom Mbajem ubacila 35 poena u 4. četvrtini i ukrala pobedu Fenerbahčeu.

Heroj Mbaj, bivši igrač Olimpije iz Milana, utakmicu je završio sa 27 poena, dok se na drugoj strani istakao bivši plejmejker Crvene zvezde, Lorenco Braun, koji je imao 19 poena i 5 asistencija.

Ovo je dodatno težak poraz zbog neuspeha u Evroligi, gde je ekipa Igora Kokoškova pretrpela nekoliko ubedljivih poraza.