Grobari pogodili Alimpijevića upaljačem
Trener košarkaša Crvene zvezde Dušan Alimpijević pogođen je utakmice 7. kola regionalne ABA lige tvrdim predmetom u glavu, saopštili su crveno-beli.
Foto: StarsportCrvena zvezda je pobedila Partizan 100:84, a ovaj meč obeležio je i jedan incident, pošto je Alimpijević zadobio lakšu povredu, jer je tokom meča pogođen tvrdim predmetom u glavu.
- KK Crvena zvezda je pregledom video materijala već utvrdio da je jedan od sudija, Milivoje Jovčić, na utakmici video taj incident i uzeo predmet kojim je pogođen trener Crvene zvezde. Već u utorak klub će zatražiti zvaničan izveštaj sa utakmice, kako bi se videlo da li su sudija Jovčić i delegat Krneta uneli u zapisnik ovaj događaj, kao i "kišu" predmeta koja je uletela na teren prema igračima Crvene zvezde.
KK Crvena zvezda upozorava da igrači i stručni štab ni jednim gestom nisu provocirali navijače protivničkog tima. Međutim, to izgleda nije dovoljno da se izbegne ubacivanje brojnih predmeta u teren i konstantno verbalno vređanje na utakmici - navodi se u saopštenju Zvezde.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)