(VIDEO) NESREĆNI CRNO-BELI: Mornari potopili Partizan u poslednjoj sekundi!
Nisu imali sreće crno-beli za 72. rođendan, pošto su doživeli poraz u poslednjoj sekundi na gostovanju Mornaru u ABA ligi - 83:81.
Foto: kkpartizan.rsPočeli su domaći furiozno, sipali su u koš Partizana iz svih pozicija, a crno-beli u defanzivi nikako nisu mogli da "stegnu" i odbrane barem dva uzastopna napada Mornara.
Na sve to nakalemio se problem sa ličnim greškama Vilijams-Gosa, koji je već u prvoj deonici skupio tri faula, pa je veći deo susreta proveo na klupi.
Mornar je smušenost Partizana obilato koristio, a čini se da minus -13 sa poluvremena čak i nije bio toliko loš kako su crno-beli igrali u Baru.
U nastavku domaći stižu do maksimalnih 67:49, ali kreće nalet crno-belih koji je umalo oduvao Mornar.
Na krilima Milera Partizan započinje fantastičnu seriju u poslednjoj deonici, krckali su zalihu Mornara "mic po mic", a na 30 sekundi do kraja su imali i napad za vođstvo.
Lopta je posle kruženja stigla do Marka Čakarevića koji je neometan šutirao za tri poena iz ugla, ali je lopta ostala na obruču.
Domaći su imali sasvim dovoljno vremena za realizaciju, Reli Ros je preuzeo odgovornost i u padu pogodio dvojku koja je zapečatila sve nade "parnog valjka" i donela slavlje polovini od prisutnih navijača u hali "Topolica" koji su podržavali Mornar.
Ovo je drugi poraz crno-belih u dva odigrana kola u ABA ligi, pošto su u prethodnom susretu izgubili u Skoplju od MZT-a 92:89.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)