NIKOLIĆ: Moramo bolje; Veličković: Iz Bara da se vratimo sa pobedom
Trener košarkaša Partizana Miroslav Nikolić istakao je veliku važnost meča protiv Mornara u ABA ligi na dan kada Sportsko društvo slavi 72 godine postojanja.
Foto: http://kkpartizan.rs- Moramo bolje nego u prvom kolu. Posle prvog poraza, ova utakmica je za nas veoma važna. Mornar nas je nedavno već pobedio i pokazao da ima dobru ekipu. Moramo da mnogo bolje odigramo u fazi odbrane, naročito da sa centrima bolje branimo "pik" protivnika - rekao je Nikolić za klupski sajt.
Foto: Starsport
Kapiten Novica Veličković pozvao je navijače da podrže crno-bele protiv Barana kao na nedavnom Superkupu regionalnog takmičenja.
- Ako hoćemo da pobedimo, moramo da budemo mnogo agresivniji u borbi za svaku loptu. Oni su na Superkupu protiv nas pogodili 16 trojki, a pokazali su i dobru unutrašnju igru. Sada će imati i dodatan kvalitet sa povratkom Lukovića, ali verujem da smo u stanju da im dobro pariramo i da se iz Bara vratimo sa pobedom - izjavio je Velicković.
Utakmica 2. kola ABA lige između Mornara i Partizana igra se sutra od 17 sati u Baru.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)