(VIDEO) Solidni Gudurić u porazu svog Memfisa posle dominacije Džejmsa i Dejvisa!

24.11.2019

08:12 >> 08:22

Los Andeles Lejkersi kao gosti su savladali Memfisa 109:108, iako su Grizlisi nekoliko minuta pre kraja imali prednost

Ponovo najbolji u svom timu

Domaćin je imao prednost, ali su jezerdžije istopile "minus" i pred poslednju četvrtinu povele. Uspeo je ipak Mefis da na tri minuta pre kraja meča da povede 105:100. Međutim, nisu uspeli da sačuvaju vođstvo. Entoni Dejvis je nanizao devet poena, preokrenuo na 109:105 i doneo pobedu svom timu.

Lebron Džjems je meč završio sa 30 poena, Dejvis je imao 22 poena, a 14 je dodao Radžon Rondo sa 14 poena.

Na drugoj strani Morant je ubacio 26, Krauder 21 i Džekson 20,  a Marko Gudurić je igrao 13 minuta i postigao šest poena.

Juta Džez nastavlja sa odlicnim partijama, dok je kod kuće savladala 128:120, a briljirao je Bojan Bogdanovic sa 28 poena.

Indijana je savladala Orlando 111:106. Meč u Indijanapolisu obilovao je preokretima. Posle izjednačene prve četvrtine domaći su bili sjajni u drugih 12 minuta, ali se situacija obrnula u trećoj deonici.

Gosti dobijaju tih 12 minuta 40:28 i sa vodstvom od dva poena ulaze u poslednju četvrtinu. Ipak, nisu uspeli da sačuvaju prednost.

Kod pobednika najbolji je bio Domantas Sabonis sa 25 poena uz devet skokova i cetiri asistencije. Na drugoj strani Ivan Furnije sa 26 i Ajzak sa 25 poena i devet skokova držali su goste u igri. Indijana ima 9-6, a Orlando 6-9.

Finiks Sansi su savladali Minesotu na strani 100:98. Najzaslužniji za pobedu bio je Devin Buker sa 35 poena, od cega je postigao poslednjih šest na meču, imao je 12 skokova i devet asistencija.

Pored njega dvocifreni je još bio Ubre sa 25 poena, Frenk Kaminski je postigao devet poena, dok su Dario Šaric i Tajler Džonson postigli po sedam poena. Na drugoj strani Tauns je bio najistaknutiji sa 31 poenom uz 17 skokova. Bejts-Diop stao je na 22, jednim više od Endrua Viginsa.