OŠTAR DEMANTI BOGDANA BOGDANOVIĆA: Moj otac nije napadnut! To su gluposti!

Republika.rs

Autor: informer.rs/Republika

Sport

19.09.2017

21:15

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Srpski košarkaški reprezentativac Bogdan Bogdanović demantovao je da je njegov otac Dragan napadnut u Istanbulu posle polufinalnog meča EP sa Rusijom.

RepublikaFoto: Tanjug/AP
Bogdanović je burno reagovao na vest da mu je otac napadnut u Istanbulu

Novosti su ranije da je 15. septembra u Istanbulu posle pobede Srbije nad Rusijom (87:79) u jednom restoranu u Istanbulu, u kome je bio okupljen veliki broj naših navijača, došlo do rasprave oko izbora muzike, gde je napadnut otac Bogdana Bogdanovića, Dragan.

Dragan je navodno dobio udarac u glavu, pa je slavlje zbog manjih čarki završio s posekotinom na licu. 

- Bože sačuvaj, moji su svi zdravi, ništa slično se nije desillo. Ne želim da trošim vreme na takve gluposti  - kazao je Bogdan Bogdanović za Informer.

Srbija je na EP u Istanbulu osvojila srebrnu medalju, pošto je u finalu poražena od Slovenije. Bogdanović je izabran u idealnu petorku šampionata.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading