Vučić čestitao košarkašicama bronzu na EP!

nedelja, 7. 7. 2019.| 23:51

0

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je košarkašicama Srbije koje su večeras osvojile bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Beogradu.

Tanjug/printscreen
Predsednik Srbije

- Upućujem iskrene čestitke srpskim košarkašicama na izuzetnoj požrtvovanosti i osvojenoj bronzi! Svaka čast!- naveo je predsednik Vučić u čestitki.

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu, pošto je u meču za treće mesto pobedila Veliku Britaniju sa 81:55 (25:16, 15:17, 21:6, 20:18 ) u beogradskoj "Štark areni".